Чисте повітря, прекрасна природа, мальовничі пейзажі – гідна альтернатива традиційним видам відпочинку на дивані перед телевізором чи на дачі. До того ж, вода тут має незвичний бірюзовий відтінок.

бази відпочинку житомирська область

Проведення ювілеїв, днів народжень, конференцій, випускних вечорів, весіль (молодятам – номер у подарунок і весільний подарунок). Будь ласка, повідомте, що телефонуєте з сайту «Дороговказ» (dorogovkaz.com). Поєднання природи з сервісом + розташування в тихій лісовій зоні робить «Чудодіево» одним з найпривабливіших готелів Житомирського краю. Працюємо для Вас без вихідних в будь-яку пору року. Український некомерційний туристичний сервер – довідник – сайт являється некомерційним і носить дослідницько-просвітницький характер. Відмінний професіонал, який швидко і якісно вирішив мою ситуацію з ДТП.

Партнери Відпочинку

Копіювання матеріалів без дозволу адміністрації сайту заборонено. На території області протікає 221 річка, і всі вони належать до басейну Дніпра. Найбільші з них – Тетерів, Случ, Ірпінь, Ірша. При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов’язкове. Мальовничий Острів кохання в селі Старий Солотвин, посеред річки Коднянка, виглядає по-справжньому казково. А невеличкий будиночок, який називають Хатиною рибалки, надає цьому місцю особливої загадковості.

  • Дуже гарне, позитивне, чисте, енергетичне місце, якісний відпочинок тілом і душею.
  • Міні готель one hundred twenty кв.м, 5 номерів з усіма зручностями.
  • На одному із берегів самотньо розмістився двоповерховий котедж з міні-кухнею, хаммамом та басейном з джерельною водою – на першому поверсі.
  • Мальовничий Острів кохання в селі Старий Солотвин, посеред річки Коднянка, виглядає по-справжньому казково.
  • ХарчуванняВідвідувачі заміського комплексу «Дубки» гідно оцінять вишукану кухню.

Це місце подарує справжній відпочинок для душі й тіла. Озеро з блакитною водою та зручним дном у гранітному обрамленні. На території Житомирщини розташоване штучне озеро, утворене на місці затопленого гранітного кар’єру – Коростишівський каньйон. Скелясті береги висотою до 10 метрів оточують воду, навкруги росте хвойний, а подекуди листяний ліс.

Чим Зайнятись

Для коректного використання сайту рекомендуємо Вам відключити всі розширення блокують рекламу. Ua.carivka.com.ua обов’язково вказівка відпочинок в україні посилання на джерело. Пов’язані між собою класичні страви різних країн, акцент на свіжу чорноморську мідію, своя випічка …

Тут Ви насолодитеся смачними та оригінальними стравами прямо «з-під ножа», з душею приготованими з найсвіжіших продуктів нашими кухарями. «Царівка» – це готельно-ресторанний заміський комплекс під Києвом. Він зручно розташувався на 92-му кілометрі траси Київ – Житомир – Чоп, в сосновому лісі, поблизу мережі зарибнених озер.