Компанія з кожним роком відкриває нові маршрути.В цьому році одні з перших відвідали острів Хайнань в Китаї. Україна сповнена локаціями, вражаючими своєю красою. У кожній області знайдеться озеро, замок, печера, дендропарк або захоплюючий краєвид.

враження від подорожі західною україною

Кілька з них збереглося навколо колишнього Ринкового майдану. Та парк на 5 гектарів, де росте понад 40 видів art-of-life.com.ua дерев і чагарників”, – пише журналіст Олександр Рудоманов. Це місто є справжньою перлиною Західної України.

Де Відпочити В Україні В Квітні

Ідея була в тому, щоб об’єднати в одній подорожі море і гори. Славське – хороший пункт для автомобільної мандрівки, адже сюди прокладена гарна дорога і поселення розташоване недалеко від Львова. Машиною зручно подорожувати, тому що можна дозволити собі не поспішати. Спонтанно заїхали у Білу Церкву подивитися на Замкову гору, на якій розташовані костел і пам’ятник Ярославові Мудрому.

Про Нас

Дорога на маленькому спринтері була важкувата через жару. Але Василь Богданович був чуйним і уважним до нас. Якщо дуже сильно чогось бажаєте – здійснюйте! Не відмовляйте собі у задоволенні зробити те, чого хочете саме Ви і саме зараз.

Фототур До Львова

Ранок нас теж зустрів дощем і протягом дня лише зрідка переставало капати з неба. Довкола все закутане в сіру імлу густого туману. Спуск був довгим, важким, але радісним – розпогодилося і назустріч йшла величезна кількість туристів з прапорами України. Всі старалися в День Незалежності потрапити на Говерлу і залишити там СВІЙ прапор України, від себе особисто, від свого регіону, від свого міста – дуже патріотично.

Під вечір ми піднялись на полонину Хом’яків, де розбили свій перший табір. Через пів години відпочинку та розбиття табору ми здійснили радіальне (без рюкзаків) сходження на вершину г. При підйомі ми смакували чорницями, які до речі підгодовували нас на протязі всього шляху. З вершини відкриваються просто неймовірно дивовижні краєвиди, які захоплюють тебе раз і на все життя, це не передасть жодне фото, жодна розповідь. Це те що займає частинку твого серця назавжди.