Таким чином, судом встановлено, що, оскільки ОСОБА_3 , 1935 р.н., та ОСОБА_10 , 1941 р.н., є рідними сестрами, то заявник ОСОБА_1 , 1955 р.н., та ОСОБА_2 , 1960 р.н., є двоюрідними сестрами. За таких обставин, суд вважає за можливе розглянути справу у відсутність сторін. Підписана ОСОБА_1 заява, що фактично є кредитним договором, підтверджує те, що він погодився на умови, викладені в заяві. Позивач подав до заяву те, що проти ухвалення заочного рішення не заперечує. Отже нарахування процентів за період кредитування кредитом у розмірі 2541,00 грн. Врегулювання правовідносин з мікрофінансовою організацією TOB „Манівео Швидка Фінансова Позика”.

  • Сторони у судове засідання не з`явилися, про проведення судового розгляду повідомлені належним чином, надали суду заяву про розгляд справи у їх відсутність.
  • Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками.
  • З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про стягнення з відповідача на користь позивача витрат на оплату професійної правничої допомоги адвоката в сумі 4000,00 грн.
  • Судове провадження щодо таких вимог не припиняє перебігу ліквідаційної процедури (ч. 4 ст. 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб»).
  • Протягом часу розгляду справи адвокатом було підготовлено та подано до суду відповіді на відзиви представників страхової компанії, які категорично не погоджувалися визнавати право Клієнта на відшкодування.

На жаль, допомозі адвокатів не завжди довіряють. Клієнти відкладають розв’язання проблеми до останнього, а після засмучуються через негативні прогнози юристів і небажаний результат. Проте консультація адвоката по телефону безкоштовно передбачає лише з’ясування обставин і поради, як юридично правильно вчинити в даній ситуації. Основна перевага такої допомоги юристів – безкоштовні оперативні підказки, як діяти в існуючих умовах. Якщо ситуація проста, клієнт економить свій час і кошти. Використання будь-яких матеріалів у комерційних цілях дозволяються тільки після письмового дозволу власників ресурсу.

Документи Дистанціно

Києві як невиправдані та протиправні. В обґрунтування позовних вимог позивач послався на те, що він є пенсіонером, перебуває на обліку в Головному управління Пенсійного фонду України в місті Києві та отримує пенсію за вислугу років на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Від захисників ОСОБА_1 адвокатів ОСОБА_2 і ОСОБА_3 до суду надійшли письмові пояснення та доповнення до них, в яких зазначено, що співробітниками поліції було порушено законодавство України при зупинці та перевірці ОСОБА_1 .

Києві, є двоюрідною сестрою ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , уродженки с. Кариж Глушківського району Курської області, Росії. Свідоцтвом про народження серія НОМЕР_4 , виданим 17 листопада 1955 року Карижським бюро РАЦС, підтверджується, що ІНФОРМАЦІЯ_5 у селі Кариж, Глушківського району, Курської області народилася ОСОБА_10 , батьками якої є ОСОБА_11 та ОСОБА_12 , юрист про що складено актовий запис № 33 (а.с. 7). Відповідно до свідоцтва про шлюб серія НОМЕР_3 , виданого 24 лютого 1955 року Карижською сільською радою Глушківського району Курської області, ОСОБА_7 та ОСОБА_3 уклали шлюб 24 лютого 1955 року, про що складено відповідний актовий запис № 7. Після реєстрації шлюбу дружині присвоєно прізвище – ОСОБА_9 (а.с. 10).

безкоштовна юридична консультація по телефону

На жаль, далеко не всі можуть дозволити собі скористатися платними послугами юридичної допомоги. Це і пенсіонери, і малозабезпечені категорії громадян, включаючи багатодітні сім’ї та людей з обмеженими можливостями. Саме тому безкоштовна консультація юриста в багатьох випадках стає єдиним способом відновити справедливість і постояти за свої права. Варто також зазначити, що часто (хоч і не завжди) за безкоштовні консультації в юридичних фірмах відповідають молоді фахівці без необхідної практики. Це означає, що клієнт може отримати не тільки загальну, але й неповну або помилкову інформацію. На підставі якої він прийме неправильне рішення.

Адвокат “матвійчук Віталій Володимирович”

Якщо в судовому засіданні було проголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання ) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту рішення. Після зустрічі з Клієнтами, консультації, узгодження правової позиції нашим адвокатом було підготовлено та надіслано до Деснянського районного суду м. Києва позов про стягнення страхової виплати внаслідок страхового випадку за договором страхування. З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку про стягнення з відповідача на користь позивача витрат на оплату професійної правничої допомоги адвоката в сумі 4000,00 грн.

Клієнтка звернулась до нашого адвоката з проханням про надання правової допомоги щодо заміни її пошкодженого паспорта громадянина України зразка 1994 року на такий же паспорт (тобто у формі книжечки). Попередньо Клієнтка намагалась вирішити зазначене питання самостійно, проте на свою відповідну заяву Клієнтка отримала відмову Голосіївського районного відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області, що була обгрунтована начебто відсутністю законних підстав для оформлення та видачі Клієнтці паспорта зразка 1994 року, внаслідок чого необхідно виготовити паспорт громадянина України у формі картки. 12,81 ЦПК України кожна сторона зобов`язана довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, крім випадків, встановлених ЦПК України.