Всі як дорогі, так і недорогі бази відпочинку в Затоці розташовані практично біля кромки води. Єдине, що перша лінія може бути або біля Чорного моря, або біля Дністровського лиману. Курорт Затока – популярне місце для відпочинку, яке розташоване поблизу мальовничої Одеси. З кожним роком курортна зона вдосконалюється і ушляхетнюється.

  • Дивно унікальне місце України – курорт Затока – піщана коса, протяжність я…
  • Ми зібрали 220 варіантів житла по ціні від 50 гривень у Затоці.
  • Сосновий гай, пляж в 300 м, дерев’яні будиночки, альтанки, мангали, дитячий майданчик, баня, басейн, більярд, стоянка.
  • Сімейний відпочинок на базі Надзбруччя – це пляжний відпочинок на Чорному морі, на самому березі.
  • За зміст рекламних матеріалів та достовірність фото та відеоматеріалів відповідальність несе рекламодавець.

Особливий мікроклімат і цілюще повітря сприяють зміцненню імунітету дорослих і дітей. Селище гостинный двор розташоване на протяжній косі і оточене з усіх боків водою – Чорним морем і двома лиманами.

Є Запитання? Зв’яжіться З Нами:

Недорогий відпочинок у Грибівці пропонується в комфортабельних номерах бази відпочинку “Інгул”. В номерах встановлені якісні меблі, передбачено використання вентиляторів або кондиціонерів. На території є кухня для самостійного приготування їжі.

затока бази відпочинку перша лінія

На пляжах є багато морських атракціонів, є луна-парки, аквапарки і навіть окреме дитяче містечко в аквапарку. База-відпочинку «Lodge» розташована на першій лінії Чорноморського узбережжя в курортній зоні міста Затока. До послуг гостей 5 дерев’яних будинків, в кожному з яких 8 номерів. База відпочинку Жюль Верн в Затоці орієнтована на сімейний відпочинок біля моря з дітьми. Спеціально для малюків на базі відпочинку обладнана ігрова кімната з барвистими іграшками, а також дитячий майданчик на пляжі. Готель в Затоці на першій лінії біля моря був побудований в 2007 році.

Відпочинок На Морі: Чорне Чи Азовське

Готель GRAND розташований у Затоці, за 43 км від Одеси. На його території є 2 відкриті басейни, дитячий майданчик і місце з приладдям для барбекю. Також до послуг гостей ресторан і сонячна тераса. Попит на відпочинок у Затоці зростає з кожним роком. Сюди їдуть на відпочинок жителі всіх областей України та сусідніх країн.

База “Селекція” носить своє ім`я з радянських часів, відтоді як належала Інституту генетики та селекції Академії Наук УРСР. На барі є широкий вибір різноманітних коктейлів, а так само винна карта.